Samenwerken in onderwijs en bedrijfsleven

Contact TecWijzer

Wilt u meer informatie over TecWijzer? Of wilt u weten wat de mogelijkheden zijn voor uw school of bedrijf? Neem snel contact met ons op!

Landelijk bureau TecWijzer

U kunt het landelijk bureau van TecWijzer bereiken via ons algemeen telefoonnummer 085-0643050 of mail naar info@tecwijzer.nl

Bezoekadres
Oranjebuitensingel 6
2511 VE Den Haag

Reshma Changoer
Management Assistent
085-0643050
info@tecwijzer.nl

Martijn Schouwstra
Projectleider Jet-Net
085-0643052
m.schouwstra@tecwijzer.nl

Postadres
Postbus 76
2501 CB Den Haag

Wentzel Klever 
Controller/Administrateur 
085-0643053 (wo-ochtend/vr)
w.klever@tecwijzer.nl

Regionaal Kennismanagers

Indien u bekend bent met uw regionaal kennismanager kunt u ook direct contact opnemen via onderstaande gegevens.

Friesland, Groningen, Drenthe
Rein Doek
06-46112965
r.doek@tecwijzer.nl

Petra Lambert 
06-23172099
p.lambert@tecwijzer.nl    

Limburg
Wil Peeters
06-21428881
w.peeters@tecwijzer.nl  

Niek Swelsen
06-30956787
n.swelsen@tecwijzer.nl  

Zeeland
Hans Mulder
06-34734739
h.mulder@tecwijzer.nl  

Ajoeb Mohamedajoeb
06-51304231
a.mohamedajoeb@tecwijzer.nl  

Zuid-Holland 
Renée Prins
06-14727819
r.j.prins@tecwijzer.nl  

Hans Mulder
06-34734739
h.mulder@tecwijzer.nl  

Ajoeb Mohamedajoeb
06-51304231
a.mohamedajoeb@tecwijzer.nl  

Anneke van den Engel
06-22707198
a.vd.engel@tecwijzer.nl  

Noord-Holland & Flevoland
Jan Benjamens
06-53382153
j.benjamens@tecwijzer.nl  

Maarten Brand
06-21902457
m.brand@tecwijzer.nl  

Overijssel
Marieke Rinket
06-15422163
m.rinket@tecwijzer.nl  

Petra Lambert 
06-23172099
p.lambert@tecwijzer.nl  

Ajoeb Mohamedajoeb
06-51304231
a.mohamedajoeb@tecwijzer.nl  

Utrecht
Jan Benjamens
06-53382153
j.benjamens@tecwijzer.nl

Maarten Brand
06-21902457
m.brand@tecwijzer.nl  

Gelderland
Anneke van den Engel
06-22707198
a.vd.engel@tecwijzer.nl  

Ajoeb Mohamedajoeb
06-51304231
a.mohamedajoeb@tecwijzer.nl  

Noord-Brabant
Mandy Stoop
06-21292385
m.stoop@tecwijzer.nl  

Hans Mulder
06-34734739
h.mulder@tecwijzer.nl  

Jan Moeskops 
06-44384268
j.moeskops@tecwijzer.nl

Ajoeb Mohamedajoeb
06-51304231
a.mohamedajoeb@tecwijzer.nl